Wekem

Daudzfunkciju aerosols W-NOX 40

Daudzfunkcionāls līdzeklis savienojumu eļļošanai un aizsardzībai pret rūsu,rūsas noņemšanai,detaļu tīrīšanai,mitruma izspiešaniIeroču apkopei.Universāls specializēts līdzeklis.COBRA uzgalis nodrošina piekļūšanu grūti sasniedzamām vietām...

8,13€

WS 1110 PROFI bremžu tīrītājs

Profesionāls līdzeklis kas izstrādāts īpaši motoru,bremžu sistēmu,sajūgu un pārslēgumu sistēmu apstrādei.Ideāls palīglīdzeklis remontam un apkopei-neatstāj mikroaktīvas daļas,ātri izgaro,bez pēdām likvidē eļļas traipus,bremžu disku putekļus,mikrosārņus.Tilpums- 500 ml..

4,92€

WS 130 Noplūdes detektors

Noplūdes detektors-paredzēts gāzes,gaisa vadu sūču meklēšanai-izsmidziniet no 30cm attāluma virs padeves vada un burbulojošā vieta uzrādīs vada sūces vietu.Paredzēts darbam aukstumā līdz -15 grādiem.Tilpums-500 mlPieejams arī lielos iepakojumos...

5,93€

WS 167 Ķēžu aizsarglīdzeklis

Ļoti efektīvs pievadķēžu un metāla tauvu aizsarglīdzeklis,smērviela-savienojams ar lielāko daļu eļļu un noturīgs pret mitru,agresīvu vidi.Momentāla iedarbība,pie augstām temperaturām nenotek.Ļoti ekonomisks -ilgi servisa starpposmi.Tilpums-400 ml..

10,74€

WS 2000 Rūpnieciskais tīrītājs

Profesionālai lietošanai rūpniecībā un montāžā. Notīra  dziļos taukus, eļļu, netīrumus, sodrējus utt. – lieliski piemērots lipīgu virsmu sagatavošanai.Ātra tīrīšana bez atliekām, pateicoties aktīvajai formulai.Tilpums - 500 mlPieejams arī kannās!..

6,18€

WS 267 Balta smēre ar PTFE

Ilgas iedrbības smērviela ar pretrūsas efektu. PTFE satāvs nodrošina plānu plēvi,kas aizsargāno mitruma un rūsas.Paredzēta virsmu un mehānismu ar lielu slodzi un berzi aizsardzībai.Tilpums-400ml..

10,13€

WS 36 Rūsas pārveidotājs

WS 36 viegli un ātri iekļūst aizaugušos un sarūsējušos savienojumos.Var izmantot visām skrūvēm un vītnēm, savienojumiem,eņģēm utt.Augsta kapilāra iedarbība, pateicoties jaunajai aktīvās vielas formulai. Ideāls produkts priekš apkopes rūpniecībā, tirdzniecībā un laba prece DIY tīkliem. Novērš mitrumu..

5,71€

WZ4000 Rūpniecisko netīrumu savācējs

Multi Flocke WZ 4000 ir īpaši absorbējošs, inerts un amorfs pulveris, kas spēj absorbēt jebkuru šķidru vai pusšķidru vielu no jebkuras virsmas. Produkta tīklveida, dobā un absorbējošā struktūra iekapsulē jebkuru organisku, neorganisku vai sintētisku šķidrumu. Multi flake nereaģē ar absorbētajām viel..

22,24€

Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)