Tehniskie aerosoli

Mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti iegādāties WEKEM® aerosolus. Šie tehniskie aerosoli tiek plaši izmantoti automašīnas apkopē un remontā, kā arī strādājot ar metāliem. Automobiļu grunti, pretkorozijas līdzekļi, aerosola vara smērvielas un citi aerosoli tiek ražoti saskaņā ar jaunākajām inovatīvajām tehnoloģijām.

Daudzfunkciju aerosols W-NOX 40

Daudzfunkcionāls līdzeklis savienojumu eļļošanai un aizsardzībai pret rūsu,rūsas noņemšanai,detaļu tīrīšanai,mitruma izspiešaniIeroču apkopei.Universāls specializēts līdzeklis.COBRA uzgalis nodrošina piekļūšanu grūti sasniedzamām vietām...

8,13€

WS 1110 PROFI bremžu tīrītājs

Profesionāls līdzeklis kas izstrādāts īpaši motoru,bremžu sistēmu,sajūgu un pārslēgumu sistēmu apstrādei.Ideāls palīglīdzeklis remontam un apkopei-neatstāj mikroaktīvas daļas,ātri izgaro,bez pēdām likvidē eļļas traipus,bremžu disku putekļus,mikrosārņus.Tilpums- 500 ml..

4,92€

WS 130 Noplūdes detektors

Noplūdes detektors-paredzēts gāzes,gaisa vadu sūču meklēšanai-izsmidziniet no 30cm attāluma virs padeves vada un burbulojošā vieta uzrādīs vada sūces vietu.Paredzēts darbam aukstumā līdz -15 grādiem.Tilpums-500 mlPieejams arī lielos iepakojumos...

5,93€

WS 167 Ķēžu aizsarglīdzeklis

Ļoti efektīvs pievadķēžu un metāla tauvu aizsarglīdzeklis,smērviela-savienojams ar lielāko daļu eļļu un noturīgs pret mitru,agresīvu vidi.Momentāla iedarbība,pie augstām temperaturām nenotek.Ļoti ekonomisks -ilgi servisa starpposmi.Tilpums-400 ml..

10,74€

WS 2000 Rūpnieciskais tīrītājs

Profesionālai lietošanai rūpniecībā un montāžā. Notīra  dziļos taukus, eļļu, netīrumus, sodrējus utt. – lieliski piemērots lipīgu virsmu sagatavošanai.Ātra tīrīšana bez atliekām, pateicoties aktīvajai formulai.Tilpums - 500 mlPieejams arī kannās!..

6,18€

WS 267 Balta smēre ar PTFE

Ilgas iedrbības smērviela ar pretrūsas efektu. PTFE satāvs nodrošina plānu plēvi,kas aizsargāno mitruma un rūsas.Paredzēta virsmu un mehānismu ar lielu slodzi un berzi aizsardzībai.Tilpums-400ml..

10,13€

WS 300 Saldēšanas līdzeklis

Salizturīgs aerosols kas paredzēts metāla dzesēšanai metināšanas darbos.Tilpums-400 ml..

6,50€

WS 3000 Tīrošās putas

Putu līdzeklis kas attīra no taukiem,tabakas,putekļiem,piemīt antistatistiskas īpašibas palēnina atkartotu virsmu putēšanu,paredzēts-stiklu,plastmasu,metālu tīrīšanai.Tilpums-400ml..

7,90€

WS 3100 Saspiests gaiss

WS 3100 noņem putekļus un netīrumus pat grūti sasniedzamās vietās. Smalkas virsmas var tīrīt bez saskares. Ideāli piemērots biroja tastatūrām un datoriem.Tilpums-400 ml..

7,77€

WS 320 Metināšanas līdzeklis

Novērš metināšanas šļakatu pielipšanu. Aizsargā sprauslas un sagatavesno bojājumiem, ko rada metināšanas šļakatas. Nav nekādas negatīvas ietekmespie turpmākajiem krāsošanas darbiem. Bez silikona.Tilpums-400 ml..

7,54€

WS 36 Rūsas pārveidotājs

WS 36 viegli un ātri iekļūst aizaugušos un sarūsējušos savienojumos.Var izmantot visām skrūvēm un vītnēm, savienojumiem,eņģēm utt.Augsta kapilāra iedarbība, pateicoties jaunajai aktīvās vielas formulai. Ideāls produkts priekš apkopes rūpniecībā, tirdzniecībā un laba prece DIY tīkliem. Novērš mitrumu..

5,71€

WS 3600 Stiklu,spoguļu tīrītājs

Uzticami tīra visas stikla un plastmasas virsmas, piemēram, automašīnu vējstiklus,priekšējie lukturus, logu rūtis, stikla galdus utt. Īpaša formula, kas saturalkoholu, kas nodrošina šo mirdzošo spīdumu.Tilpums: 400 mlPārdodas arī kannās!..

8,43€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 32 (Kopā lapu - 3)