Iepirkumu grozs ir tukšs

Par mums

Kompānija izveidota 2019.gadā.

SIA „La Chance” nodarbojas ar vairumtirdzniecību Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Mūsu produkti-

Gāzes degļi, gāzes baloni, tehniskie aerosoli, eļļas piedevas motoriem un mehānismiem, sadzīves ķīmija, rokas instrumenti.

Sievert AB is dibināts 1882.gadā Zviedrijā, un šobrīd ir kļuvis par vienu no pasaules vadošajiem gāzes degļu ražotājiem, piedāvājot produkciju vairāk nekā 60 valstīs. Kompānija specializējas augstas kvalitātes un uzticamas lodēšanas un gāzes degļu ražošanā. Vairums produktu darbojas uz LPG (Liquified Petroleum Gas) – droša un dabai draudzīga enerģijas avota.

Wekem ir  vācu kompānija, kas klientiem piedāvā plašu augstas kvalitātes tehnisko aerosolu, līmvielu un tīrīšanas līdzekļu klāstu. Augstā kvalitāte tiek nodrošināta, pateicoties regulārai produktu uzlabošanai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un modernākos materiālus. Ražošanas procesā vērā tiek ņemti visi veselības un dabas drošības faktori.

Wekem jau 20 gadus apgadā Vācijas uzņēmumus ar smērvielām, tehniskajām eļļām, aerosoliem.

Jau 60 gadus zīmols Athlet pārstāv kvalitāti un drošus instrumentus. Kā Vācijā ražotu standarta un speciālu instrumentu speciālists, Athlet ieņem vadošo pozīciju starp vācu instrumentu ražotājiem. Kompānijas nosaukums ATHLET-Qualitätswerkzeuge pauž augstos standartus, kas izpaužas rīcībā ik dienu, proti, ražojot atbiltoši DIN EN ISO 9001 standartiem.

SIA „La Chance”  izplatītie zīmoli-

Providus

Oxyturbo

El GAZ

Wekem

Athlet

TSL

Reinex

Der Waschkönig C.G.

Nozares kurās izmanto mūsu piedāvāto produkciju-

ventilācija un kondicionēšana

santehnika

apkure

grīdas ieklāšana

telpu uzkopšana

veļas mazgāšana

Ražotāji patur tiesības veikt produktu specifikācijas izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma

Visas cenas norādītas ar PVN.